Hemen Teklif Alın

Hakkımızda


2006 Yılında Doğalgaz Mühendislik Firması olarak kurulan firmamız, ana faaliyet konusu olarak kendisine; Taahhüt, proje ve mühendislik hizmetlerini seçmiştir.

Eğitimli kadrosuyla hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen firmamız, kuruluşu çok daha eski tarihlere dayanan bir çok firmayı geride bırakarak çok yüksek satış rakamlarına ulaşmış, sektörde lider konuma gelerek sektörün önde gelen tedarikçilerinin dikkatini çekmiştir.

Sektörün lider tedarikçi markaları ile yaptığı bayilik antlaşmaları ileri teknolojiye sahip ısı pompası, radyatör ve yardımcı malzemeleri, güvenilir ve güçlü alt yapısı sayesinde çok uygun koşullarda tüketiciyle buluşturmaktadır.

Tüketiciye verdiği bu hizmetlere yenilerini eklemeye devam etmek ve daha fazla tasarruf etmelerini sağlamak amacı ile 2010 yılında ürün grupları arasına ısı pompalarını da dahil etmiştir. Aynı konfor ve kaliteli hizmeti daha ucuza sağlayarak müşterilerini bir o kadar memnun etmektedir.

Ülkemizin her bölgesinde bu hizmeti sunabilmek için 2017 yılında Isı Pompası platformunu kurmuştur. Bu platformun kurulmasının en büyük amacı tüketicilere hızlı, kaliteli ve etkin hizmet sunarak bilinçlendirmektir.

Isı Pompası Basın

Isı Pompaları Hakkındaki Merak Edilenler

Isı Pompalarında Şok Kampanya

Isı Pompası-tr kısa süreliğine size özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Lider ısı pompası ürünlerde %30 varan indirimler sizleri bekliyor. Uzman kadromuz, gelişmiş altyapımız ve üstün tecrübemizle sizlere en uygun çözümleri sunuyoruz.

Devamını Oku

Isı pompasında Hangi Kaynağı tercih etmeliyim ?

Binanın bulunduğu yere ve kaynağın verimine göre ortak karar verilir. Isı pompası seçiminde etkili olan birçok etmen vardır. Bütün etkiler göz önüne alınarak bir danışmanlık firmasında etüt yaptırılmalıdır.

Devamını Oku

Isı Pompası nasıl soğutma yapar ?

Sistem kışın sıcak su hazırladığı gibi yazın tam tersine çalışarak soğutma yapar. Soğutma konumunda 7 C su sıcaklığına kadar soğuk su üretimi yapılmaktadır.Eğer sistemde ana amaç serinletme ise kapasite seçimi ısı kazancına göre yapılmalıdır.

Devamını Oku

Hizmet Ağımızı Keşfedin

Hizmet noktası sayfamızı ziyaret ederek en yakın şubemizi bulabilirsiniz.

Keşfet

Yardıma İhtiyacınız Mı Var

İletişim sayfasını ziyaret ederek veya çağrı merkezimiz aracılığı ile yardım alabilirsiniz.

Yardım Al

Bilgi Alın

İletişim sayfasını ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi Al

Haber Bültenimize Abone Olun

Yeni ürünlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi sahibi olun.

x
Talep Ettiğiniz Hizmeti Seçiniz
Havadan Havaya Isı Pompası
Havadan Suya Isı Pompası
Su Kaynaklı Isı Pompası
Toprak Kaynaklı Isı Pompası
Havuz Isı Pompası
Isı Pompası Çözümleri
Boyler
Daire İçi Tesisat